Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...
Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...  BAŞVURU
Green Card Başvuru Takibi için tıklayın...  BAŞVURU TAKİBİ
 Green Card hakkında bilgi almak için tıklayın...  Green Card Nedir?
 Green Card çekilişe nasıl katılabilirsiniz?  Nasıl Katılabilirim?
 GreenCard724.com olarak Green Card Başvurusun için Sunduğumuz Hizmetler  Sunduğumuz Hizmetler
 Green Card hakkında Sıkça Sorulan Soruların cevaplarını öğrenmek çin tıklayın...  Soru - Cevap
 Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika Hakkında
 Amerika Birleşik Devletleri'nde iş ve çalışma olanakları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika'da Çalışma
 Amerika Birleşik Devletleri'nde eğitim olanakları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika'da Eğitim
 Green Card çekilişi kazananlarını görmek için tıklayın...  Çekilişte Kazananlar
 Önceki yıllarda Green Card kazananların ABD'deki yaşamları için tıklayın...  Kazananlar Amerika'da
 Green Card için önceki senelerde yapılmış çekilişler hakkında bilgi almak için tıklayın...  Önceki Çekilişler
 Green Card çekilişini kazananlara başvurularını hızlı, eksiksiz ve başarıyla gerçekleştirmelerini sağlamak için verdiğimiz danışmanlık hizmeti hakkında bilgi almak için tıklayın...  Kazananlara Danışmanlık
 Green Card kazananlara ABD'ye hazır olmaları için vereceğimiz Kültürel Oryantasyon Eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın...  Kültürel Oryantasyon

Müşteri Hizmetleri sayfasına ulaşmak için tıklayın... Çekilişi Kazananlara Danışmanlık Hizmetlerimiz

Çekilişi Kazananlara Danışmanlık Hizmetlerinde

Yılların Deneyimi ve %100 BAŞARI

Sitemizden Danışmanlık Hizmeti Alanlara

%100 Green Card Alma Garantisi Veriyoruz!


GreenCard724.com olarak öncelikle çekilişi kazananan tüm başvuru sahiplerini tebrik ediyoruz!

Green Card Çekilişi'ni kazandım ne yapmalıyım? Danışmanlık almak gerekli mi?

Her sene Green Card çekilişi sonrası yüzbinlerce kişi Teyit mesajı onay kodunu(Confirmation Number) kullanarak ABD Göçmenlik Bürosu(Kentucky Consular Center(KCC)) web sitesinden kazandığını öğrenmektedir. Ne yazıkki kazandığınızı öğrenmek %100 Green Card Vizesi almak anlamına gelmemektedir. Green Card sahibi olabilmek için Kazananlar, green card diversity visa(çeşitlilik vizesi) formlarını eksiksiz, doğru ve hızlı bir şekilde doldurmalı ve gerekli işlemleri de en kısa sürede yapıp ABD göçmenlik bürosuna elektronik ortamda ulaştırmalıdır. Yüzbinlerce kişi arasından başvuru şartlarına uygun, işlemlerini doğru ve eksiksiz yapan sadece 50.000 kişi göçmen vizesini alabilmektedir.

Sizde %100 Green Card Vize Alma Garantisi ile bu 50.000 kişi arasında olmak istiyorsanız hemen bizimle bağlantıya geçin!

Formlarınızın ABD Göçmenlik Bürosu'na(Kentucky Consular Center(KCC)) elektronik ortamda erken ulaştırılması çok önemlidir. Çünkü her ülke için sınırlı sayıda vize vardır, formlarınız geç ulaştırılırsa mülakat tarihi alamayabilir, alsanızda ülkeniz için yeterli vize kalmayabilir ve görüşme sırasında uygun bile olsanız reddedilme ihtimali vardır.

Not: ABD Göçmenlik Dairesi(Kentucky Consular Center) kazananlara 2011 yılından itibaren ABD Hükümeti'nin Paper Reduction(Kağıt Kullanımını Azaltma) politikası gereği normal posta yoluyla bilgilendirme yapmamaktadır.

Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetinin Kapsamı

    Green Card (Diversity Visa) Başvuru Formlarının Birebir Doldurulması,
Doldurulması gerekli formlar öncesinde size hazırlık yapmanız için bir e-posta gönderilecektir. Formların doldurulması ise sizinle birlikte birebir gerçekleştirilecektir.(Eğer İstanbul'da yaşamıyorsanız: merak etmeyin! Formlarınızı internet üzerinden de sizinle sesli görüşme yaparak yine birebir dolduruyoruz. Türkiye'de olmanızda gerekmez, dünyanın herhangi bir ülkesinde olasanızda bizden danışmanlık alabilirsiniz: danışmanlık verdiğimiz ülkelerin listesini aşağıdan görebilirsiniz) Birebir doldurma sayesinde formlardaki hata oranı sıfıra indirilmektedir. Eğer bir danışmanlık firması formları sizinle birebir doldurmayıp size doldurmanız için sadece Türkçe bir form gönderiyorsa kesinlikle o firma ile çalışmayınız. Bu süreçte yapılacak yanlışlardan dolayı danışmanlık almanıza rağmen Green Card vize görüşme(mülakat) günü bile alamayabilirsiniz. %100 Green Card Vize Görüşme günü almak istiyorsanız bu formların birebir doldurulması zorunludur.

    ABD Göçmen Bürosuna(Kentucky Consular Center) Hazırlanan Formlarınızın doldurulması tamamlandıktan sonra anında Online(Çevrimiçi) olarak ABD yetkili makamlarına ulaştırılması
Danışmanlık hizmetimizden yararlanan herkese doldurulan her form için Confirmation(Teyit) sayfası ve formlarınızın elektronik kopyaları verilmektedir. Bu sayede formlarınızın ABD yetkili makamlarına ulaşıp ulaşmadığı konusunda emin olursunuz.
DV2015 Çekilişi'nden itibaren formlarınız ıslak imzalı olarak normal posta ve kargo yoluyla gönderilmeyecektir. Formlar elektronik olarak ABD sistemine online olarak gönderilecektir. Bu konuda sizden ücret isterlerse: o firma ile çalışmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü süreç hakkında bilgisi olmayan bir firma ile karşı karşıyasınız demektir.

    Green Card Vize Görüşmesi için Gerekli Evraklarınızın Hazırlanması,
Danışmanlık hizmetimiz siz ABD vizesi aldıktan sonra ABD'de green card'inizi teslime alana kadar olan tüm süreci kapsamaktadır. 2005 yılından beri danışmanlık hizmetimizden yararlananların %100'ü green card sahibi olmuştur.

    Evraklarınızın İngilizce Tercümesi,
Türkçe veya ingilizce belgeler için tercüme gerekli değildir. Yani Türkçe belgeleriniz için çeviri yapmanıza gerek yoktur. Bu konularda sizden ücret isteyenlere karşı dikkatli olunuz.

    Vize Görüşmesi için hazırlık,
Bizden danışmanlık alanlar yeterli hazırlık önceden yapıldığı için 5 dk'lik bir görüşmeye sadece yemini(SWORN Statement) imzalalamak için giderler.

    ABD'ye hazır olmanız için, 1 tam günlük Kültürel Oryantasyon Eğitimi'ne ücretsiz katılma şansı.
Bu benzersiz oryantasyon ile sizlerin ABD’de kültür şoku yaşamı riskinizi en aza indirgemiş olacağız.

    Amerika'daki(ABD) ÖZEL HİZMETLERİMİZ
Önceki yıllarda green card çekilişinde kazananlar ve sitemizden danışmanlık almamış olanlarda bu özel hizmetlerden isterlerse yararlanabilirler.

  • Green card'ınızın gönderilebilmesi için ABD'de adres temini
  • Havaalanında karşılama hizmeti
  • Taşınmayı planladığınız bölge ile ilgili danışmanlık
  • Konaklama ve ev kiralama konusunda danışmanlık
  • Bulunduğunuz eyalete ait kimlik kartının ve ehliyetin alınması
  • Otomobil kiralama veya satın alma
  • Öğrenimine devam edecek veya üniversite diplomasının denkliğini almak isteyenler için denklik hizmetleri konusunda danışmanlık
  • Yabancı Dil öğrenmek İsteyenler için Dil Kursu ve süre ve ücret bilgilerinin temini
  • İş arama konusunda ipuçları ve yapılması gerekenler.

Bu özel hizmetlerimiz ABD ofisimiz tarafından verilecektir.

Danışmanlık hizmetimizi almanız için nerede olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun bizden danışmanlık alabilirsiniz.

İstanbul'da yaşamayan green card çekilişi kazananlarına da internet üzerinden(e-posta, telefon, sesli ve görüntülü görüşme) danışmanlık hizmeti verilmektedir. Geçtiğimiz senelerde İstanbul dışından danışmanlık hizmetimizden yararlananlar tüm danışmanlık hizmetimizden yararlananların %80'ini oluşturmuştur.

Geçtiğimiz senelerde danışmanlık hizmeti verdiğimiz yerlerden bazıları: Türkiye'nin her bölgesinden iller, ABD, Afganistan, Almanya, Bulgaristan, Danimarka, Filipinler, İngiltere, İsveç, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Ukrayna ve Yunanistan.

Bazı sitelerde Ankara'dan danışmanlık almanın avantajlarından bahsedilebilir, Ankara ile tek işiniz sadece görüşmeye ve sağlık kontrolüne gitmektir. ABD Ankara Büyükelçiliği elden hiçbir şekilde belge kabul etmemekte sadece kargo yolu ile belgeler gönderilebilmektedir.

Siz de kazananlardan biriyseniz
danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için
hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin!

GreenCard724.com

Danışmanlık Ofisi - Ozan Şirin
(Randevu ile çalışılmaktadır. Hemen bizi arayıp randevunuzu alın ve green card alma şansınızı yükseltin, formlarınızın ABD resmi makamlarına elektronik ortamda erken ulaştırılması, Türkiye için sınırlı sayıda olan vizelerden alma şansınızı yükseltecektir.)

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Mustafa Mazhar Bey Sokak.
Kural Ap. No: 89 Kat 6 Daire 14
Göztepe-Kadıköy İSTANBUL/TÜRKİYE

Müşteri Hizmetleri Telefonu : +90 212 414 26 90
Kazananlara Danışmanlık Destek Hattı :
+90 532 670 45 45

Bize ulaşamadınız mı?
Bize iletişim bilgilerinizi e-posta ile gönderin biz sizi arayalım.
E-posta :
destek@GreenCard724.com

    Green Card çekilişini kazandığınız konusunda telefonlar ya da e-postalar alıyorsanız bir kandırmaca kurbanı olmamak için tıklayın...

    Danışmanlık hizmetimizden önceki senelerde yararlanmış kazananların görüşleri

 Danışmanlık Hizmetimizden Yararlanan Kazananlar
    Ahmet Durmuş

    Osman Yeşilyurt

    Erdoğan Çalış

    Yusuf Ural

    Dilhan Kasımcan

    Gökhan Çıkılı

    Engin Yıldız

    Ferhan Uğur Çelebi

    Güneş Yılmazçetin

    Ramazan Kiper

    Senad Arslan

Ahmet Durmuş
Selamlar,
Çocukluğumdan beri metropollerde yaşamaya ilgim vardı. Bu hayalimi gerçekleştirmeye en yakın olduğum an Çeşitlilik Vizesi çekilişini kazandığımı öğrendiğim zaman oldu. GreenCard724.com web sitesinde benimle beraber diğer kişilerin de fotoğraflarını gördüğümde inanmaya başladım. Şu anda vizemi aldım. Birkaç ay sonra ABD'ye gidip yeşil kartımı alacağım. Gittiğimde bazı iş fırsatlarına bakıp aklıma yatan mühendislikle ilgili bir iş olursa çalışmaya bile başlamayı düşünüyorum. Böylece yeşil kart gelecekle ilgili planlarım da bana ayrı bir kapı daha açmış oldu. ABD'de yaşamak ve çalışmak isteyenlere içtenlikle öneriyorum. Diğer yandan greencard çekilişi konusunda birçok yanıltıcı ve kötü amaçlı websitesi olmasına rağmen baştan beri GreenCard724.com ve yöneticileri sağolsunlar bu güveni verdiler. Büyükelçilikte görüşmeme kadar prosedürel işlerde aklıma takılan her soruyu açık yüreklilikle yanıtladılar ve yanıtlamaya da devam ediyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ahmet Durmuş.(2013 Mart)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

Osman Yeşilyurt
Merhabalar,
Green card başvurusu yapabileceğim o kadar çok site var iken neden www.greencard724.com tercih ettim? Yapı olarak biraz araştırmayı severim ve yapılacak bir işi bu işi en iyi yapan insanlar ile birlikte yapmak kurallarımdan biridir. www.greencard724.com adresini buldum siteyi baştan aşağı inceledim. Sayın Ozan Şirin'i basında ve forum sitelerinde araştırdım. Hakkında kesinlikle olumsuz bir habere rastlamadım. Bunu yapmak zorunda idim çünkü diğer sitelerden başvuru yapan bir çok tanıdığım vardı ve devamlı onlardan para istiyorlardı. Eğer başka sitelerden başvuru yaptıysanız sizde yaşamışsınızdır. Başvuruyu yapar yapmaz para isterler bunları yapanlar insanların umutlarını istismar eden ve dolandırıcı insanlar, bunlardan biri olmamak için araştırdım ve www.greencard724.com'a karar verdim. Başvurumu sadece bu siteden yaptım ve çekiliş tarihini bekledim bu süre zarfında kimse benden başka bir ödeme istemedi. Çekilişin ne zaman olacağı nerden takip edeceğim konusunda güncel olarak siteden bilgi sahibi oldum ve takip ettim. Sonuçlar açıklandı şansımında yardımıyla kazananlar arasına girdim. Bu aşamadan şu an ki aşamaya kadar her konuda direkt ve e-posta yolu ile destek aldım. Çünkü yanlış bir şey yapmamam için çok yardımcı oldular. Danışmanlık hizmeti alarak onlarla birlikte çalışarak tüm işlemlerimi hallettim aklıma takılan en ufacık bir konuda bile yardımcı oldular. Başvurum tamam evraklarım hazır muaynemi tamamladım 24.ocak ta son görüşmem var onay verirler ise yaşama ve yerleşme hakkını alacağım. Mutlaka danışmanlık hizmetini herkesın almasını ve başvurularını bu siteden başka hiçbir yerden yapmamanız gerekli olduğunu düşünüyorum. Bana her konuda yardımcı olan www.greencard724.com çalışanlarına ve Sayın Ozan Şirin'e yardım ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kesinlikle güvenilecek bir site. Paranızı ve umutlarınızı boşuna harcamayın. Paranızın karşılığını almak istiyorsanız kesinlikle www.greencard724.com, bana ulaşmak ve referans almak isteyenler olursa: Osman Yeşilyurt +905323829527 istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tekrar çok teşekkür ederim.
Saygılarımla,
Not : Sayın Osman Yeşilyurt, 2013 Ocak ayında sorunsuz bir şekilde vizesini almıştır. GreenCard724.com olarak Amerika'daki yeni yaşamamında Osman Bey'e bol şanslar diliyoruz.

Osman Yeşilyurt.(2013 Ocak)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


2012 yılında green card çekilişini kazandığımı öğrendim.

Daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine GreenCard724 ile bağlantıya geçtim.

Bana her konuda yardımcı oldular.

Kendilerine bu yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Erdoğan Çalış.(2013 Ocak)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


GreenCard724'ün benim için yapmış olduğu doğru ve eksiksiz başvuru ile Green card çekilişini kazandım. Asıl fark ise kazandıktan sonraki aşamalarda, GreenCard724'ün bu alandakı üstün iş deneyimi ile verdikleri danışmanlık sürecinde ortaya çıktı. Kazandıktan sonraki bu süreçte beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Bu benim için oldukça onemliydi. Kafama takılan her soruda, nerede ne yapmam gerektiği konusunda her zaman bana destek oldular. Bu süreçte bana yardımcı olan GreenCard724 ailesıne ve Ozan Şirin'e saygılarımı sunar ve çok teşekkür ederim.

Yusuf Ural.(2012 Aralık)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


Değerli GreenCard 7/24 çalışanları,
2010 yılında sizlerin aracılığı ile greencard çekilişine başvurdum ve kurayı kazandım.

Kurayı kazanmak bir şans olabilir ama başvuru sürecinde formları doldurmak ve mülakatlarda başarılı olmak şans değil ve ben bu süreci de olumlu tamamlayıp green card almaya hak kazandım.

Bu süreçte bana yardımcı olduğunuz ve doğru yönlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Dilhan Kasımcan.(2012 Nisan)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


Green Card Çekilişi'ne 10 yıla yakın bir süredir müracat ediyordum. Bu süreçte değişik şirketlerin hizmetlerinden yararlandım. Greencard724.com; yine bir müracat aşamasında ilgili siteleri incelerken dikkatimi çekti. Müracatımı hiçbir evrak gerekmeksizin tamamen internet ortamında yapabiliyor, resmimi posta ile göndermeme gerek kalmıyor, bilgilerimi müracat yapılana kadar sürekli güncelleme imkanım oluyordu.Müracattan sonra ise teyit mesajı sistemde oluşturduğum hesabımda görülebiliyordu. Bu imkanların tamamından yararlandım ve DV2010'u kazandım. Kazandığıma dair mektup adresime geldikten sonra ise sitenin asıl farkı o zaman belli oldu. Kazandığıma dair mektup şirket adresine değil direkt olarak bildirdiğim adrese geldi. Derhal site yöneticileri ile bağlantıya geçtim. Daha önce değişik forumlarda evrakların hazırlanması için yüksek miktarda paralar istendiğini duymuştum ama bütün bu işlemleri gayet makul bir ücrete halledeceklerini söylediler ve ödemede kolaylık sundular. En önemlisi site yöneticileri ile devamlı iletişim içindeydim ve bu kanal sürekli açıktı.

Neticede mülakattan önce gayet iyi bir dosya hazırladık ve mülakattan hiçbir soru sorulmadan kolayca geçip vizemizi aldık.

Greencard müracatınızı belki kendiniz yapabilirsiniz fakat asıl sorun kazandıktan sonra evrak hazırlama aşamasıdır. Bu aşama ciddi profesyonel yardım almanız gereken bir dönemdir. İyi bir danışmanlıkla bütün bu süreç gayet rahat geçiyor.

Gerek müracatımda ve gerekse mülakat aşamasına kadar geçen sürede bana yardımını esirgemeyen şirket yöneticilerine ve çalışanlarına gönülden teşekürler.

Gökhan Çıkılı.(2010 Haziran)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


GreenCard724 merhaba;

Öncelikle size teşekkür etmek istiyorum,

Konuya nerden başlayacağımı bilmiyorum fakat bildiğim bir tek şey var 24 Eylül 2009'da Amerika’dayız. Uçak biletimizi aldık bile. Dünyanın eğitim merkezi Boston’a gidiyoruz. Yıldız ailesi olarak bundan sonraki hayatımızı bir aksilik çıkmazsa orada sürdüreceğiz. Amerika’ya yerleşme hususunda karar vermek zor oldu fakat çocuğumuzun eğitimi için ne olursa olsun Amerika’yı tercih etmek zorundaydık.

Karar noktasında GreenCard74 ekibinden Ozan Bey'den destek ve danışmanlık aldık. Bize her konuda yardımcı oldular ve halen de olmaktalar samimiyetlerine ve dürüstlüklerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bunu neden söylüyorum ve bu yazıyı neden yazma ihtiyacı duyduğumu da kısaca özetleyeyim. Çok kısa bir cümle kurmak gerekirse maalesef ülkemizde insanların umutlarıyla oynayan ve onların duygularını ve hayallerini ceplerini sömürerek istismar eden danışmanlık büroları var. Az kalsın bizde bu danışmanlık bürolarından birinin mağduru oluyorduk ki karşımıza Ozan Bey (GreenCard724 Danışmanlık) gibi dürüst bir insan çıktı. Diğer danışmanlık firmasından sadece tarafıma gelen mektubumu bile 250 dolar gibi bir para karşılığında teslim edebiliriz dediler. Düşünebiliyor musunuz bana özel bize özel bir mektubu Amerika'dan tarafımıza gelmiş olan benim mektubumu alabilmem için 250 dolar istiyorlardı bunun yanında danışmanlık yapmaları karşılığında ve evrakların tercümeleri de dahil bu işi biz yaparsak kişi başı 1000 $ dolar yazıyla yazıyorum BİN dolar isteriz dediler. Yani biz 3 kişiydik 3000 $ mektup parası da tuzu biberi. Sonra ben bu mektubu almadan çıkıp rakip bir firma araştırmak için internetteki adreslerde dolaşarak ulaşmaya çalıştım. GreenCard724 hariç hiçbir firma telefonlara bile cevap vermedi sadece telefonla cevap veren GreenCard724'tü. Bu olaylar 2008 yılı Mayıs ayında olmuştu. GreenCard724'te bütün bu işlemleri çok uygun fiyatlara yaptık. Belki şimdi ücretler değişmiş olabilir ama en uygunu GreenCard724'tü çok araştırdım yapım gereğince ince eleyen sık dokuyan biriyimdir. Ozan Bey ve firması GreenCard724 her şeyi kuruşuna kadar hak ediyorlar. Bunları yazmamın amacı GreenCard724'ün rakiplerini kötüleyip onları öne çıkarmak ve onların reklamını yapmak değil umutları ve hayallerini bu işe bağlamış olan samimi insanlara seslenmek ve bu kötü niyetli istismar edici firmaların tuzağına düşmemeleri için yazdım. Zaten Ozan Bey'i ve firmasını anlatmaya gerek yok deneyin göreceksiniz hiçbir sorunuz havada kalmaz bütün sorularınıza cevap verirler ve size mutlaka ama mutlaka dönerler. Ben ilk başta GreenCard724.com'u bilmiyordum. Yanlış bir tercih yapmıştım başka bir danışmanlık şirketi aracılığıyla ilk başvurumu yapmıştım neyse ki bu yolda karşımıza iyi ki Ozan Bey çıktı ve sayesinde ucuz kurtulduk. Ozan Bey ve firması sayesinde Green Card sahibi olduk. Samimiyete ve dürüstlüğe önem veriyorsanız GreenCard724.com'u tercih edin.

Türkiye’deki işimizi merak ediyorsunuz İstanbul Tuzla’da sürücü kursu sahibiyiz. İşyerimizi de devredip ailece Amerika’ya gidiyoruz.

Şimdi önümüzdeki ay Amerika ya gidiyoruz; artık Green Card’lıyız ve onun heyecanı içindeyiz. Oraya gittiğimizde de oradaki yaşantımızı ve yaşadıklarımızı bu siteden sizlerle paylaşacağız. Bize soru sormak isteyen olursa GreenCard724 aracılığı ile her zaman ulaşabilirler iletişim bilgilerim kendilerinde mevcuttur. Bize şans dileyin.

Hayalleriniz gerçek olması dileğiyle;

Engin & Emine YILDIZ ve biricik evladımız Miray Yıldız.(2009 Ağustos)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


Ben 2010 Green Card talihlilerinden Ferhan Uğur Çelebi

Green Card çekilişini kazandığımdan bu yana yapılan işlemlerde sonuna kadar eksiksiz ilgilenen Greencard724 danışmanlık ofisine teşekkürü bir borç bilirim.

Çekilişi kazanacak ve kazananlara önerim bu kaliteli danışmanlık hizmetini tercih etmeleri.

Katılan ve katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. California San Diego dan sevgiler..

Ferhan Uğur Çelebi(2010 Nisan)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


2010 Yılı Green Card kazananlarındanım;

Kazandığımı duyduğumda çok heyecanlanmıştım ve çevremde konu hakkında bilgili ve bana yardım edebilecek kimse yoktu, GreenCard724 ekibini buldum ve süreç benim için çok kolaylaştı; onlara bilgi birikimleri ve anlayışları için çok teşekkür ederim.

GreenCard724 ekibi ile çalıştığım için mutluyum.

Kesinlikle green card sürecinde her hangi bir hatanın, bu büyük şansın iptali olabilmesini de düşünerek, bu süreçte iyi bir ekip ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Güneş YILMAZÇETİN(2010 Mayıs)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


Green card başvurusu yaptığımı bile unutmuştum Mayıs ayı ortalarında ailemin adresine bir mektup gelmiş bizimkiler de ingilizce olmadığı için ne oldugunu anlamamışlar.

Sonra ailem gelen zarfı bana gönderdi. Etraflıca bir araştırmadan sonra formların doldurabilmesi ve sonrasındaki danışmanlık için en iyi ve uygun yerin GreenCard724 olduguna karar verdim.

Green card'ımı almama kadar olan süreçteki yardımlarından dolayı Ozan Bey'e çok teşekkür ederim. Herkese başarılar.

Ramazan Kiper(2009 Şubat)

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 


Kazandığımı öğrendikten sonra hemen başvurumu gerçekleştirdiğim GreenCard724 ile bağlantıya geçtim.

Bana her konuda yardımcı oldular. Kendilerine bu yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.


Senad Arslan(2008 Aralık)


Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

    Green Card çekilişini kazandığınız konusunda telefonlar ya da e-postalar alıyorsanız bir kandırmaca kurbanı olmamak için tıklayın...

    Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetinin Kapsamı

    Danışmanlık hizmetimizden önceki senelerde yararlanmış kazananların görüşleri

 Çekilişi Kazananlar için Sorular ve Cevaplar
    Green Card kazandığım konusunda telefon yada e-posta alıyorum ne yapmalıyım?

    Başka bir aracı kurumdan kazanmama rağmen sizden danışmanlık alabilir miyim?

    Aracı kurum adıma gelen kazandığıma dair mektup için para istiyor yada beni danışmanlık almaya zorluyor ne yapmalıyım?

    Aracı kurumdan adıma gelen mektuptaki case numaramı öğrenemedim ne yapmalıyım?

    Sizden danışmanlık almak istiyorum case numarasını ve Confirmasyon numarasını bütün uğraşlarıma rağmen aracı kurumdan alamadım ne yapabilirim?

Green Card kazandığım konusunda telefon yada e-posta alıyorum ne yapmalıyım?

Bu konunun gerçekliğini anlamanın tek bir yolu vardır. Sizi arayan aracı kurumdan Teyit mesajı onay kodunuzu(Confirmation Number) öğrenin. Confirmation Number'i kullanarak ABD Göçmenlik Bürosu(Kentucky Consular Center(KCC)) web sitesinden kazandığınızı kendiniz kontrol ediniz.

Eğer başvurunuzu başka bir özel şirket yada kişi aracılığıyla yaptıysanız ve başvurunuz yapıldığında size Teyit numaranız(Confirmation Number) verilmediyse hemen aracı kurumunuzdan teyit numaranızı isteyiniz ve bunun için kesinlikle bir ücret ödemeyiniz.

Teyit numaranız toplamda 16 karakterden oluşur ve örneğin DV2014 çekilişine katılanların teyit numaraları 2015 ile başlar. Örnek bir teyit numarası "201518FDP3D1I586" şeklindedir. Eğer başvuru yaptığınız aracı kurum size teyit numaranızı vermiyorsa bir daha o kurumdan başvuru yapmayınız, çünkü teyit numaranız olmadan hiçbir zaman başvurunuzun yapıldığından emin olamazsınız ve kazanıp kazanmadığınızı öğrenemezsiniz!

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

Başka bir aracı kurumdan kazanmama rağmen sizden danışmanlık alabilir miyim?

Evet alabilirsiniz. Bizden danışmanlık alabilmeniz için 2015 ile başlayan size özel Confirmation Number'ı(Teyit Numarası) ya da 2015 ile başlayan 14 haneli Case number'i(Dosya Numarası) bilmeniz yeterlidir.

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

Aracı kurum Confirmation Number'i(Teyit Numarası) için para istiyor ve/veya beni danışmanlık almaya zorluyor ne yapmalıyım?

Para ödemeyin zaten Confirmation Number'i(Teyit Numarası) geçtiğimiz yıl size ulaştırmaları gerekiyordu. Eğer size şu an veremiyor ise zaten başvurunuz gerçekleşmemiştir kazanma ihtimalinizde yoktur. Danışmanlık almaya zorlayabilirler yoksa bu numarayı vermeyeceklerini söyleyebilirler sakın hiçbir ücret ödemeyin bu numara size ait bir numaradır ve vermek zorundalar. Onlardan danışmanlık almak zorunda değilsiniz. Size ayrıca çeviri masrafları içinde bir fiyat verebilirler. 2009 yılından beri Türkçe belgeler için çeviriye ihtiyaç yoktur.

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan bir e-posta aldım, ve işlemlerimin başlaması için bir ücret istiyorlar?

ABD Dışişleri Bakanlığı hiçbir şekilde e-posta ile sonuç göndermemektedir. ABD Hükümeti'ne ait e-postaların uzantıları .gov ile biter. Bu tarzda gelen dolandıcılık(SCAM) e-postalarına itibar edip sakın bir ödeme yapmayınız. Daha öncede belirttiğimiz gibi kazanıp kazanmadığınızı öğrenmenin tek bir yolu vardır. Bunun için'de Confirmation Number'a sahip olmalısınız. Eğer Teyit mesajı Onay kodunuz(Confirmation Number) varsa kazanıp kazanmadığınızı öğrenmek için tıklayın...

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

Sizden danışmanlık almak istiyorum case numarasını ve Confirmasyon numarasını bütün uğraşlarıma rağmen aracı kurumdan alamadım ne yapabilirim?

Size ABD Büyükelçiliği ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ediyoruz. Ve ayrıca Türkiye'de Tüketici Mahkemeleri'ne başvurabilirsiniz.

Kazananlara Danışmanlık HizmetlerimizYukarı
 

    Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetinin Kapsamı

    Danışmanlık hizmetimizden önceki senelerde yararlanmış kazananların görüşleri


© 2005-2015
GreenCard724.com
GreenCard.la