Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...

 GreenCard724 Satış Ortaklığı (Affiliate) Programı

Önerdiğimiz bu satış ortaklığının amacı, sitemizin Türkçe içeriğe sahip web sitelerinde görünürlüğünü artırmak; böylelikle marka bilinirliğini yükseltmek; içerik sağlayıcı sitelerin ziyaretçilerini sitemize üye olmaya teşvik etmek ve sitemizin satışlarını artırarak bunu sağlamaya katkıda bulunan partner siteleri kazancımıza ortak etmektir.

GreenCard724.com Satış Ortaklığına ücretsiz üye olabilir, sizin sitenizden bizim sitemize gelen ve Green Card başvurusu gerçekleştiren ziyaretçilerden para kazanabilirsiniz!

Dilediğiniz zaman satış ortaklığı programımızın kontrol paneline giriş yapıp, kolaylıkla reklam kampanyalarınızı ve hesabınızı yönetebilirsiniz.

Satış Ortaklığı Sistemi Nasıl kazandırır?

Web sitenizde yayınlayacağınız reklamımıza tıklayıp sitemize gelen ve Green Card başvuru formunu dolduran her ziyaretçiden ödeme tamamlandıktan sonra hizmet bedeli üzerinden en az %25 oranında satış ortaklığı payı olarak ayrılır. Bu şekilde sizin sitenizden gelen ziyaretçiler çoğaldıkça kazananacağınız miktar da artacaktır.

Ödemeler Nasıl Gerçekleşecek?

Her ay kazandığınız miktar takip eden ayın ilk 5 günü içinde belirttiğiniz hesaba gönderilecektir.

Ne kadar güvenli?

Satış ortaklığı sistemimiz hiç bir şekilde hile yapılmayan son derece şeffaf ve güvenli bir sistemdir. Dilediğiniz zaman sistemimizi test edebilirsiniz. Test amacıyla yaptığınız Green Card başvurusu ödemelerini geri ödemeyi garanti ediyoruz.

Hemen şimdi katılın ve kazanmaya başlayın!

GreenCard724.com Satış Ortaklığı sistemimize katılmak ve kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken satış ortaklığı başvuru formunu doldurmak!


© 2005-2023
GreenCard724.com
YesilKart724.com
GreenCard.la