Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...
 Satış Ortaklığı (Affiliate) Nasıl Çalışır?

Öncelikle yapmanız gereken sol menüdeki BAŞVURU butonuna basarak sistemimize üye olmaktır. Başvuru formunda kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyip, kişisel bilgilerinizi ve size ödeme yapabileceğimiz hesap bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurduktan sonra sistemimize üye olmuş olursunuz.Lütfen sistemin kullanıcı adı olarak geçerli bir e-posta adresi gerektirdiğini dikkate alınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra, sol menüde bulunan REKLAMLARIM butonuna basarak mevcut reklam kampanyalarınızın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfanın en üstünde tüm reklamlarınızın genel durumunu gösteren bir özet yer alır. Yaratmış olduğunuz reklamların listesinde reklamın genel özelliklerini görüntüleyebilir ve bu reklam kampanyasından elde ettiğiniz sonuçları analiz edebilirsiniz.

Yeni bir reklam yaratmak için tek yapmanız gereken "YENİ REKLAM" tuşuna basmaktır. Yaratmak istediğiniz reklam tipini ve dilini seçtikten sonra uygun olan reklamların listesi karşınıza çıkacaktır. Buradan beğendiğiniz reklam tipine göre seçim yapıp yeni reklamınızı yaratabilirsiniz.

Reklamlarınıza ait başvuruların listesini görmek için ödemesi yapılmış toplam başvuru sayısını belirten linke tıklamanız yeterlidir. Başvuru listesi; tüm ödemesi yapılmış ve ödeme beklenen başvuruların listesini içerir. Henüz ödemesi tamamlanmamış başvuruların ödeme tarihi kısmında "Ödeme Bekleniyor" ibaresi bulunur.

Sol menüdeki ÖDEMELERİM linkini kullanarak şu ana kadar almış olduğunuz tüm ödemelerin listesini görüntüleyebilirsiniz.


© 2005-2021
GreenCard724.com
YesilKart724.com
GreenCard.la