Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...
Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...  BAŞVURU
Green Card Başvuru Takibi için tıklayın...  BAŞVURU TAKİBİ
 Green Card hakkında bilgi almak için tıklayın...  Green Card Nedir?
 Green Card çekilişe nasıl katılabilirsiniz?  Nasıl Katılabilirim?
 2019 yılı(DV2021) Green Card çekilişi başvuruları başladı  Başvuru Tarihleri
 Önemli Gelişme: Green Card başvurularında pasaport bilgisi istenecek mi?  Pasaport Bilgisi Zorunluluğu
 GreenCard724.com olarak Green Card Başvurusun için Sunduğumuz Hizmetler  Sunduğumuz Hizmetler
 Green Card fotoğraf standartları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Fotoğraf Standartları
 Green Card hakkında Sıkça Sorulan Soruların cevaplarını öğrenmek çin tıklayın...  Soru - Cevap
 Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika Hakkında
 Amerika Birleşik Devletleri'nde iş ve çalışma olanakları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika'da Çalışma
 Amerika Birleşik Devletleri'nde eğitim olanakları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika'da Eğitim
 Green Card çekilişi kazananlarını görmek için tıklayın...  Çekilişte Kazananlar
 Green Card Çekilişinde kazanıp kazanamadığınızı öğrenmek için tıklayın...  Çekiliş Sonucunu Öğrenme
 Eğer Teyit Numaranıza(Confirmation Number) ulaşamıyorsanız, kaybettiyseniz ya da Green Card Resmi başvurunuzun kesin olarak gerçekleştiğinden emin olmak istiyorsanız tıklayın...  Teyit Numarasını Öğrenme
 Önceki yıllarda Green Card kazananların ABD'deki yaşamları için tıklayın...  Kazananlar Amerika'da
 Green Card için önceki senelerde yapılmış çekilişler hakkında bilgi almak için tıklayın...  Önceki Çekilişler
 Green Card çekilişini kazananlara başvurularını hızlı, eksiksiz ve başarıyla gerçekleştirmelerini sağlamak için verdiğimiz danışmanlık hizmeti hakkında bilgi almak için tıklayın...  Kazananlara Danışmanlık
 Green Card kazananlara ABD'ye hazır olmaları için vereceğimiz Kültürel Oryantasyon Eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın...  Kültürel Oryantasyon

Müşteri Hizmetleri sayfasına ulaşmak için tıklayın...


YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? - GreenCard724.comYeni dönem Green Card başvurularımız başladı


Son Dakika: 2024 yılı (DV2025) Green Card başvurularımız başladı.

Green Card başvuru tarihleri

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan yeni dönem Green Card çekilişi başvurularımız başladı.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurularımız 5 Kasım 2024 Salı günü 19:00'a kadar devam edecek. DV2026 (2024 yılı) adı ile yapılacak Green Card çekilişinin sonuçları ise 2025 yılı Mayıs ayında açıklanacak.

Amerika'da ömürboyu yaşama, eğitim ve çalışma şansını elde etmek için, sitemiz üzerinden yılın 365 günü başvurunuzu yapabilirsiniz.

Green Card başvurunuzu hemen yapın,
%50 başvuru indiriminden yararlanın.


YENİ DÖNEM BAŞVURULARIMIZ BAŞLADI

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Green Card hakkında

Green Card, Amerikan Kongresi'nin 1990 yılında aldığı bir kararla yürürlüğe girmiş resmi bir program olup her yıl ABD Hükümeti tarafından düzenlenmektedir. Green Card, ABD vatandaşı olmayan kişilerle onların eşleri ve 21 yaşın altındaki bekar çocuklarına; Amerika Birleşik Devletleri'nde ömür boyu oturma, çalışma ve okuma imkanı vermektedir.

ABD Hükümeti, Amerikan nüfus ve kültürünü çeşitlendirmek amacı ile her yıl çekilişle 50.000 kişiye Green Card veriyor. Her sene yüz binlerce Türk vatandaşı da bu çekilişe katılıyor.

Çekiliş bilgisayar ortamında rastgele olarak yapılır ve çekilişe aynı ülkeden katılanların şansları eşittir.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Çekilişe katılmak için:

Herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte en az lise mezunu olmak eğer değilseniz önümüzdeki yıl liseden mezun olabilecek durumda olmak veya son 5 yıl içerisinde toplamda en az iki yıl iş tecrübesine sahip olmak gerekmektedir.

Çekilişe katılmak için sizden istenen yalnızca başvuru formunu doldurmaktır.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Amerikan Hükümeti'nin verdiği istatistiki verilere göre her yıl dünyadan milyonlarca Türkiye'den ise yüz binlerce Green Card başvurusu; başvuru esnasında yapılan hatalardan dolayı elenmektedir.

GreenCard724.com olarak size profesyonel destek vererek hatasız bir başvuru yapmanızı sağlıyoruz.

Bilgimizi ve tecrübemizi paylaşmaya devam ediyoruz.

Kurucumuz Ozan Şirin, geçtiğimiz günlerde CNN Türk Ana Haber'deydi.

Green Card Çekilişi katılımcılarının doğru bilgiye ulaşabilmeleri, bir mağduriyete uğramadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Green Card başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, bilgimizi ve tecrübemizi sürekli paylaşmaya devam edeceğiz.

Basında sitemizle ilgili yayınlanmış haberleri görselleriyle görmek için tıklayın...

Güvenilir Green Card başvurusu

Çekilişi kazanan talihlinin eşi ve 21 yaş altındaki çocukları da Green Card sahibi oluyor. Green Card sahipleri ABD vatandaşlarına sunulan her türlü sosyal haktan yararlanıyor.

Her yıl dünyada yapılan başvurulardan milyonlarcası, Türkiye'den ise yüz binlercesi başvuru esnasında yapılan hatalar yüzünden işleme dahi alınmadan elendiğinin altını çizen Green Card 7/24 yetkilisi Ozan Şirin, Green Card konusunda güvenilir ve profesyonel bir kaynaktan destek alınarak yapılacak başvuruların çekilişte kazanma şansının çok daha yüksek olacağını vurguluyor.

2005 yılından bu yana bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni yaşımıza özel green card başvuru fırsatını kaçırmayın. Umarız kazananlardan biri de siz olursunuz.

2005 yılından bu yana Green Card danışmanlığı başta olmak üzere Amerika Göçmenlik ve Amerika’da Yaşam hakkında her türlü konuda danışmanlık hizmeti veren GreenCard724.com yetkilisi Ozan Şirin, “ABD Göçmenlik Dairesi Green Card çekilişi başvuru sitesinin yılın sadece belli bir döneminde açık olması, formların İngilizce ve karmaşık olması, tüm başvuru bilgi ve fotoğrafların bir kere de sisteme giriş yapılmasının gerektirmesi, fotoğraf özellikleri ve hiçbir destek biriminin olmaması nedeni ile Amerikan Hükümetinin verdiği istatistiki verilere göre her yıl Türkiye’den çekilişe katılan yüz binlerce Green Card başvurusu işleme bile alınmadan eleniyor.”dedi.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Green Card sahtekarlıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Green Card ve Amerika Göçmenlik konusunda profesyonel hizmet veren Green Card 7/24, Green Card sahtekârlıklarına karşı katılımcıları başvuru sürecinde çok dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Türkiye’de her sene binlerce kişi başvuru sürecinde kötü niyetli bazı aracı şahıs ve şirketler tarafından dolandırılıyor.

Kötü niyetli bazı kurumlar katılımcıların bilgisizliğinden yararlanarak her sene binlerce çekiliş katılımcısını dolandırdığını belirten Ozan Şirin başvuru süreci konusunda bilgi verdi. “ABD Hükümeti’nin 2003 yılından bu yana Green Card başvurularını sadece internet üzerinden alıyor. Posta veya kargo yolu ile gelen basılı formlarla Green Card başvurusu yapılması söz konusu değil. Ayrıca Green Card kazandığınız yönünde telefon ile gelen aramaların dikkate alınmaması gerekiyor.” Katılımcılar için en önemli bilginin teyit numarası olduğunu belirten Şirin “Yapılan başvuruların sonunda mutlaka katılımcılara özel verilen teyit numarası (Confirmation number) alınmalıdır.  Sonuçlar sadece ABD Göçmenlik Dairesi Resmi Sitesi’nden bu numara ile öğrenilebilir, başka bir yolla öğrenilmesi mümkün değildir.” Dedi.

Ozan Şirin “GreenCard724.com olarak sosyal sorumluluk gereği, Green Card Çekilişi katılımcılarının doğru bilgiye ulaşabilmeleri, bir mağduriyete uğramadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Green Card başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, hem sitemizde hem de basında bilgimizi ve tecrübemizi sürekli paylaşıyoruz ve paylaşmaya da devam edeceğiz.” Diyor.

Ozan Şirin - Green Card 7/24

GreenCard724.com Yöneticisi Ozan Şirin, güvenilir bir Green Card başvurusu yapılması konusunda aşağıdaki hususların göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyor:

 • Green Card başvuruları, 2003 yılından beri sadece elektronik ortamda kabul edilmekte, posta ve benzeri yollarla başvuru yapılması mümkün değildir.

 • Green Card başvurusu resmi evrakları diye bir şey yoktur! Bazı kurumlar tarafından adresinize Green Card evrağı adı altında kağıt parçaları gönderilmeye çalışılabilir. Kesinlikle kabul etmeyiniz! Sadece paranızı ve zamanınızı kaybedersiniz! 2003 yılından itibaren Green Card başvuruları internet üzerinden gerçekleştirilmekte ve hiçbir şekilde kağıt bir form bulunmamaktadır.

 • Green Card çekilişine katılmak için İngilizce bilmeniz, sağlık kontrolünden geçmeniz ya da check-up yaptırmanız gerekmez. Bazı aracı kurumlar size bu hizmetleri Green Card başvurusu yapanlar için zorunlu diye satmaya kalkabilir. Green Card başvurusu için kesinlikle İngilizce bilgisi, sağlık kontrolü ya da check-up zorunluluğu yoktur.

 • TC Kimlik numarası Green Card başvurusu için gerekli değildir. Formlarda böyle bir bilgi sizden istenirse kesinlikle vermeyiniz. TC Kimlik numaranız daha sonra size borç çıkartılması gibi kötü niyetler için kullanılabilir.

 • Green Card başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Teyit Numaranız (Confirmation Number)’ınızı mutlaka bir kenara not edin, eğer bir aracı kurumdan başvurunuzu yaptıysanız hemen aracı kurumunuzdan Teyit Numaranızı isteyiniz ve bunun için kesinlikle bir ücret ödemeyiniz. Teyit numaranız sizin başvuru yaptığınız dönemde Ekim-Kasım aylarında size verilmelidir.

 • Teyit Numaranız toplamda 16 karakterden oluşur ve örneğin bu dönemde(7 Kasım 2023'ten 5 Kasım 2024 Salı gününe kadar) başvuru yapacağınız Green Card çekilişinin ismi  DV2026’dır. DV2026 çekilişine katılanların teyit numaraları 2026 ile başlar. Örnek teyit numarası "20267DP3D1I58126" şeklindedir.

  Eğer 8 Kasım 2022 ile 7 Kasım 2023 tarihleri arasında başvurunuzu yaptıysanız; katıldığınız çekilişin ismi DV2025'tir ve teyit numaranız 2025 ile başlamalıdır. Geçen döneme ait örnek bir teyit numarası "20254SZ5P1I68515" şeklindedir.

  Başvuru yaptığınız aracı kurum size teyit numaranızı(teyit mesajı onay kodunuzu) vermiyorsa bir daha o kurumdan başvuru yapmamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü teyit numaranız(Confirmation number) olmadan hiçbir zaman başvurunuzun yapıldığından emin olamazsınız ve kazanıp kazanamadığınızı öğrenemezsiniz.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Green Card başvurusu için önemli açıklamalar

Green Card başvuruları, 2003 yılından beri sadece elektronik ortamda kabul edilmekte, posta ve benzeri yollarla yapılan başvurular doğrudan elenmektedir.

Green Card başvuruları, 2003 yılından beri sadece elektronik ortamda kabul edilmektedir. Posta ve benzeri yollarla başvuru yapmanız mümkün değildir.

Green Card başvurusu resmi evrakları diye bir şey yoktur! Bazı kurumlar size kargo ile Green Card evrağı adı altında kağıt formlar gönderirse, kesinlikle teslim almayın. Sadece paranızı ve zamanınızı kaybedersiniz.

Güvenilir, öncelikli ve daha şanslı Green Card başvurusu

Green Card başvurusu konusunda kafanızda bir sürü soru işaretinin olabileceğinin de farkındayız. Bu konuda da haklısınız.

Muhtemelen bunların en başında güven, öncelik ve şans geliyor.


ABD GREEN CARD BAŞVURUSU BAŞLATMAK İÇİN TIKLAYIN...

Green Card başvurunuzda bizi tercih etmeniz durumunda:

 • Resmi Green Card başvurunuzun başarıyla gerçekleştiğini gösteren teyit mesajınızı(success message) ve teyit numaranızı(Confirmation Number) 2024 yılının Ekim-Kasım aylarında size e-posta ile gönderiyoruz.

 • Yılın 365 günü BAŞVURU TAKİBİ sayfamızdan teyit mesajınızı ve numaranızı görebilme, aynı zamanda başvuru bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı güncelleyebilme imkanı sağlıyoruz.

 • Kazanıp kazanmadığınızı 2025 yılı Mayıs ayının ilk haftasından itibaren sitemizdeki Çekiliş Sonucunu Öğrenme sayfasındaki bilgilerin yardımıyla Confirmation Number (Teyit Numarası) kullanarak kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

 • Çekiliş sonuçları açıklandığında siz unutsanız bile biz unutmuyoruz. Kazanıp kazanmadığınızı kontrol ediyor ve sizi bilgilendiriyoruz.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Amerika'da Eğitim, Çalışma, Oturma

Ve Ömür Boyu Yaşama Fırsatını Yakalayın.

Neden güvenilir?

GreenCard724.com olarak 19. yılımızı kutluyoruz.

2005 yılından beri sunduğumuz güvenilir hizmetle binlerce kişiyi Green Card sahibi yaptık.

Neden öncelikli?

Başvurularınızı hatasız ve eksiksiz gerçekleştireceğimiz için daha önceliklisiniz.

Bilgisayar sistemi sizi seçse bile başvurunuzda eksikler ve hatalar varsa yine elenirsiniz.

Neden daha şanslı?

Bunu biz değil istatistikler söylüyor. Türkiye'de kazanma oranı kurulduğumuz yıl olan 2005'den beri binde 2 ile 5 arasında değişti.

Bizim kazanma oranımız 2005 yılından bu yana %2 ile %5 arasında.

Yani Türkiye ortalamasına göre bizimle 10 kat daha şanslısınız.

Çekilişte kazanma şansınızı nasıl yükseltirsiniz?

Sitemizden başvuru yaparak çekilişte 10 kat daha şanslı olabilirsiniz. Peki bunun dışında kazanma şansınızı nasıl artırabilirsiniz? Kazanma şansınızı yükseltmek için mutlaka aşağıdaki videomuzu izleyiniz.

Umuyoruz ki sitemizde olmak sizi iyi hissettirdi.

Green Card başvurunuzu tamamlamanızı kolaylaştırmak adına sitemizden yapacağınız başvuru için size "Yeni yaşımıza özel" bir indirim yapıyoruz.

2005 yılından bu yana bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni yaşımıza özel Green Card başvuru fırsatını kaçırmayın.

Yeni yaşımıza özel fırsatla güvenilir, öncelikli ve daha şanslı başvuru:


30 HAZİRAN PAZAR 17:00'A KADAR


749 TL yerine %50 indirimle

SADECE 377 TL

Yanlış duymadınız, 3 yıllık Green Card başvurusu kısa bir süre için 1499 TL yerine sadece 777 TL

Neden profesyonel destek gerekli?

ABD Hükümeti, 2003 yılından beri Green Card başvurularını sadece internet üzerinden almaktadır.

Ancak, ABD Hükümeti başvuru sitesinin yılın sadece bir aylık döneminde açık olması, formların İngilizce ve karmaşık olması, tüm başvuru bilgi ve fotoğrafların bir kere de sisteme giriş yapılmasının gerektirmesi ve hiçbir destek biriminin olmaması nedeni ile başvuru sürecinde profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Amerikan Hükümetinin verdiği istatistiki verilere göre her yıl dünyadan milyonlarca Türkiye'den ise yüz binlerce Green Card başvurusu; başvuru esnasında yapılan hatalardan ve bilgi eksikliğinden dolayı elenmektedir.

Hatasız ve eksiksiz bir başvuru yapmanızı sağlıyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri'nde oturma, çalışma ve okuma imkanını elinizden kaçırmamanız için GreenCard724.com olarak size profesyonel destek vererek hatasız bir başvuru yapmanızı sağlıyoruz.

Başvuru esnasında verdiğiniz bilgiler ve fotoğraflar üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak başvurunuzu, ABD Hükümeti'nin çekiliş için belirttiği şartlara uygun hale getiriyoruz.

ABD göçmenlik dairesi başvuru sisteminin hizmete girmesi ile Green Card Çekilişi'ne eksiksiz ve hatasız bir şekilde katılmanızı sağlıyoruz.

Daha sonra başvurunuzun çekilişe başarı ile katıldığınızı gösteren belgeyi (Success Message) ve daha sonra kazanıp kazanmadığınızı takip edebilmeniz için kullanacağınız teyit numarasını(Confirmation Number) size ulaştırıyoruz.

Sizde, GreenCard724.com güvencesi ile başvurunuzu eksiksiz ve kurallara uygun bir şekilde yaparak Amerika Birleşik Devletleri'nde oturma, çalışma, eğitim ve yaşama imkanına kavuşabilirsiniz.

Neden GreenCard724.com?

19 Yıllık Tecrübe

Online(Anında) Green Card başvurusu

Bekleme ve zaman kaybı yok

Yılın 365 günü bilgi güncelleyebilme

Teyit Mesajı(Success Message) ekran görüntüsü

Teyit Numarası(Confirmation number)

Çekilişi kazananlara danışmanlık

Kültürel oryantasyon eğitimi


ABD GREEN CARD BAŞVURUSU BAŞLATMAK İÇİN TIKLAYIN...

Sunduğumuz Hizmetler - Green Card başvurunuzu yaparken hangi noktalara dikkat etmelisiniz?

Sunduğumuz Hizmet

 GreenCard724.com 

 ABD'nin sitesi 

Green Card Başvuru formumuz ve tüm süreçlerimiz Türkçe'dir.
Green Card konusunda bizden her zaman uzman destek alabilirsiniz.
Green Card başvuru bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Green Card çekilişine yılın 365 günü katılabilirsiniz.
Green Card çekilişine hemen katılırsınız.
Green Card başvuru fotoğraf(lar)ınızı e-posta ya da WhatsApp ile gönderebilirsiniz.
Green Card başvuru fotoğraf(lar)ınızı istenilen standartlara uygun hale getiriyoruz.
Resmi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra teyit mesajınızı(Success message) ve teyit numaranızı(Confirmation number) e-posta adresinize gönderiyoruz.
Teyit mesajınıza(Success message) ve teyit numaranıza(Confirmation number) istediğiniz bir an sitemizden ulaşabilirsiniz.
Çekilişi kazanıp kazanmadığınız konusunda sizi bilgilendiriyoruz.
Green Card çekilişini kazananlara ücretsiz Kültürel Oryantasyon Eğitimi veriyoruz.
Green Card çekilişini kazananlara Green Card alma işlemlerinde danışmanlık veriyoruz.

 

Green Card Çekilişini Kazananlara Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın...

Green Card kazananların her zaman yanındayız.

GreenCard724.com olarak çekilişi kazanmanız durumunda da ABD'ye hazır olmanız için ücretsiz olarak Kültürel Oryantasyon Eğitimi veriyoruz.

Bu benzersiz oryantasyon ile sizlerin ABD'de kültür şoku yaşama riskinizi en aza indirgemiş oluyoruz.

Aynı şekilde çekilişi kazananlara, Green Card alma işlemlerini yürüteceği ABD Göçmenlik Dairesi(Kentucky Consular Center) ve ABD'nin Ankara Konsolosluğu ile ilgili hizmetlerde de danışmanlık hizmeti vererek sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Green Card Çekilişine katılmak için en az lise mezunu olmak yeterli, eğer lise mezunu değilseniz son beş yıl içerisinde toplamda iki yıllık iş tecrübesine sahip olmak gerekir. Lise son sınıf öğrencileri de eğer önümüzdeki yıl liseden mezun olabilecek durumdaysalar, çekilişe katılabilirler.

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak.


ABD GREEN CARD (YEŞİL KART) BAŞVURUSU BAŞLATMAK İÇİN TIKLAYIN...

2024 yılı(DV2025) Green Card çekiliş sonuçları 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü 19:00'da açıklandı. Çekiliş sonuçları için tıklayın...

Geçtiğimiz dönem Green Card çekilişine katılanların sonuçları 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü 19:00'da açıklandı. Çekiliş sonuçları için tıklayın...

Çekilişi kazanıp kazanamadığınızı öğrenmek için tıklayın...

Green Card Çekilişini Kazananlara Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın...

Green Card Çekilişini Kazananlara Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın...


2023 yılı (DV2025) Green Card başvuru tarihleri belli oldu

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2023 yılı Green Card çekilişi başvuruları 4 Ekim 2023 Çarşamba günü başladı.

2023 yılı Green Card başvuru tarihleri belli oldu. Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurular 7 Kasım 2023 Salı gününe kadar devam etti. DV2025(2023 yılı) adı ile yapılan Green Card çekilişinin sonuçları ise 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü açıklanacak.


2022 yılı (DV2024) Green Card başvuru tarihleri belli oldu

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2022 yılı Green Card çekilişi başvuruları 5 Ekim 2022 Çarşamba günü başladı.

2022 yılı Green Card başvuru tarihleri belli oldu. Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurular 8 Kasım 2022 Salı gününe kadar devam etti. DV2024(2022 yılı) adı ile yapılan Green Card çekilişinin sonuçları ise 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü açıklandı.


2021 yılı (DV2023) Green Card başvuru tarihleri belli oldu

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2021 yılı Green Card çekilişi başvuruları 6 Ekim 2021 Çarşamba günü başladı.

2021 yılı Green Card başvuru tarihleri belli oldu. Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurular 9 Kasım 2021 Salı gününe kadar devam etti. DV2023(2021 yılı) adı ile yapılan Green Card çekilişinin sonuçları ise 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü açıklandı.

 

2020 yılı (DV2022) Green Card başvuru tarihleri güncellendi

Son Dakika: 2020 yılı (DV2022) Green Card başvuru tarihleri güncellendi.

ABD Hükümeti Göçmenlik Dairesi Resmi Twitter hesabından 30 Eylül 2020'de yapılan açıklamaya göre; Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan ve 1 Ekim 2020'de başlaması planlanan 2020 yılı (DV2022) Green Card çekilişi başvuruları başvuru tarihleri güncellendi.

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Yapılan bu son açıklamayla Green Card başvuruları 7 Ekim 2020 Çarşamba günü 20:00'da başladı. Başvurular 10 Kasım 2020 Salı günü Türkiye saatiyle 20:00'a kadar devam etti. DV2022 (2020 yılı) adı ile yapılacak Green Card çekilişinin sonuçları ise 8 Mayıs 2021 Cumartesi günü 20:00'da açıklandı.


2019 yılı (DV2021) Green Card başvuru tarihleri belli oldu

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2019 yılı Green Card çekilişi başvuruları 2 Ekim 2019 Çarşamba günü başladı.

2019 yılı Green Card başvuruları başladı. Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurular 5 Kasım 2019 Salı gününe kadar devam etti. ABD Hükümeti Göçmenlik Dairesi Resmi Twitter hesabından 27 Nisan 2020'de yapılan açıklamayla DV2021(2019 yılı) adı ile yapılan Green Card çekilişinin sonuçlarının açıklanma tarihi ertelendi. 5 Mayıs 2020'de açıklanması planlanan çekiliş sonuçları, Korona salgını nedeniyle 6 Haziran 2020 Cumartesi günü Türkiye saatiyle 20:00'da açıklandı.


2018 yılı (DV2020) Green Card başvuru tarihleri belli oldu

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2018 yılı Green Card çekilişi başvuruları 3 Ekim 2018 Çarşamba günü başladı.

2018 yılı Green Card başvuruları başladı. Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurular 6 Kasım 2018 Salı günü Türkiye saatiyle 20:00'a kadar devam etti. DV2020(2018 yılı) adı ile yapılan Green Card çekilişinin sonuçları ise 7 Mayıs 2019 Salı günü açıklandı.


2017 yılı (DV2019) Green Card başvuru tarihleri güncellendi

2017 yılı Green Card başvuru tarihleri güncellendi.

Amerika’da sınırsız oturum, çalışma ve eğitim fırsatı sunan Green Card çekilişi başvuruları 3 Ekim 2017 Salı günü başlamış ve hiçbir açıklama yapılmadan 10 Ekim 2017'de durdurulmuştu. Durdurulan başvurular 18 Ekim 2017'de yeniden başladı.

Amerika Birleşik Devletleri Göçmenlik Dairesi'nin yaptığı açıklamaya göre 3 Ekim 2017 Salı günü başlayan ve 10 Ekim 2017 Salı günü durdurulan Green Card çekilişi başvuruları 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yeniden başladı. Daha önceden 7 Kasım 2017 olarak açıklanan son başvuru tarihi ise 22 Kasım 2017 Çarşamba günü olarak değiştirildi. DV2019 adı ile yapılan çekilişin sonuçları ise ilk açıklamada ilan edilen 1 Mayıs 2018 yerine 15 Mayıs 2018 Salı günü açıklandı.

Green Card başvurularında %50 erken başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Dünyada milyonlarca insanın hayallerini süsleyen Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) ömür boyu oturma, çalışma, eğitim ve yaşama hakkına sahip olmak isteyenler için en önemli fırsat olan Green Card çekilişi başvuruları yeniden 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yeniden başladı. DV2019 Green Card çekilişi başvuruları 22 Kasım 2017 Çarşamba gününe kadar devam etti.

Neden başvuru tarihlerinde değişiklik yapıldı?

10 Ekim 2017'de hiçbir açıklama yapılmaksızın başvuru sitesinin bakıma alındığı tarihlerle aynı zamanda ABD ve Tükiye arasında vize krizinin yaşanmasının akıllarda pek çok soru işareti bıraktığını belirten Green Card 7/24 yetkilisi Ozan Şirin, resmi kaynaklardan aldığı bilgileri sizin için derledi.

Ozan Şirin - Green Card 7/24

Teknik problemden dolayı mı? Kayıtlar mı kayboldu? Bilgilerin hacklenmesi konusunda bir girişim mi oldu?

Sorun teknik bir problemden kaynaklandı. Problem başvuru formunda "Doğum yeri ülke" bilgisi seçeneklerinde sadece çekilişe katılabilecek ülkeler listesinin yer alması bazı başvuru sahiplerinin bilgilerinin sınırlı bir şekilde alınmasına neden oldu.

Aynı zamanda ABD vatandaşı eşi ve çocuğu olan başvuru sahipleri de her ne kadar bu bilgilerini girmek onlar için opsiyonel bile olsa, ABD "Doğum yeri ülke" alanı seçimlerinde yer almadığı için, eş veya çocuk bilgilerini sağlıklı bir şekilde giremediler. Başvuru girişlerinde yaşanan bu sorunlar teknik problemin en büyük kaynağı oldu.

2005 yılından bu yana bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni yaşımıza özel Green Card başvuru fırsatını kaçırmayın. Umarız kazananlardan biri de siz olursunuz.

Örneğin ABD içinde nüfusu çok olan Brezilya, İngiltere, Polonya gibi ülkelerde doğmuş olanlar doğrudan çekilişe katılamıyorlar. Ama eşleri uygun bir ülkede doğduysa onların üzerinden çekilişe katılabiliyorlardı. 3-10 Ekim 2017 tarihleri arasında çekilişe katılmak için uygun olmayan ülkelerde doğmuş olan başvuru sahipleri eşleri üzerinden çekilişe katılmak istediklerinde "Doğum yeri ülke" bilgisi seçeneklerinde kendi ülkesini seçeneklerde yer almadığı için seçemediler.

Bilgilerin çalınması ya da hackenmesi ilgili herhangi bir girişim söz konusu değildir.

İnanmıyorum, hala başvuru yapmadınız mı? %50 başvuru indiriminde SON GÜNLER. Acele edin. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVURUN.

Amerika'da Eğitim, Çalışma, Oturma

Ve Ömür Boyu Yaşama Fırsatını Yakalayın.

Teknik problem çözülmeden önce kaç kayıt alındı?

Resmi kaynaklara göre bu sayıyı sağlıklı bir şekilde belirlemek çok zor. Bütün katılımcıların adil şartlarda çekilişe katılabilmesi için başvurular 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yeniden başladı.

ABD Göçmenlik Dairesi 3-10 Ekim 2017 tarihleri arasında çekilişe katılanları nasıl bilgilendirdi?

Green Card başvurularında %50 başvuru indirimi başladı. Green Card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

3-10 Ekim 2017 tarihleri arasında başvurusunu gerçekleştirmiş olanların e-posta adresine ABD Göçmenlik Dairesi e-posta ile başvurularının yeniden gerçekleştirmeleri konusunda bir bilgilendirme e-postası gönderdi.

Aynı zamanda tüm ABD Büyükelçilikleri ve konsoloslukları da yerel duyurularla katılımcıları bu konuda bilgilendirdi.


ABD GREEN CARD (YEŞİL KART) BAŞVURUSU BAŞLATMAK İÇİN TIKLAYIN...


© 2005-2024

GreenCard724.com
YesilKart724.com
GreenCard.la