Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...
Green Card Başvurusu yapmak için tıklayın...  BAŞVURU
Green Card Başvuru Takibi için tıklayın...  BAŞVURU TAKİBİ
 Green Card hakkında bilgi almak için tıklayın...  Green Card Nedir?
 Green Card çekilişe nasıl katılabilirsiniz?  Nasıl Katılabilirim?
 2017 yılı(DV2019) Green Card çekilişi başvuru tarihleri güncellendi.  Başvuru Tarihleri
 GreenCard724.com olarak Green Card Başvurusun için Sunduğumuz Hizmetler  Sunduğumuz Hizmetler
 Green Card fotoğraf standartları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Fotoğraf Standartları
 Green Card hakkında Sıkça Sorulan Soruların cevaplarını öğrenmek çin tıklayın...  Soru - Cevap
 Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika Hakkında
 Amerika Birleşik Devletleri'nde iş ve çalışma olanakları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika'da Çalışma
 Amerika Birleşik Devletleri'nde eğitim olanakları hakkında bilgi almak için tıklayın...  Amerika'da Eğitim
 Green Card çekilişi kazananlarını görmek için tıklayın...  Çekilişte Kazananlar
 Green Card Çekilişinde kazanıp kazanamadığınızı öğrenmek için tıklayın...  Çekiliş Sonucunu Öğrenme
 Eğer Teyit Numaranıza(Confirmation Number) ulaşamıyorsanız, kaybettiyseniz ya da Green Card Resmi başvurunuzun kesin olarak gerçekleştiğinden emin olmak istiyorsanız tıklayın...  Teyit Numarasını Öğrenme
 Önceki yıllarda Green Card kazananların ABD'deki yaşamları için tıklayın...  Kazananlar Amerika'da
 Green Card için önceki senelerde yapılmış çekilişler hakkında bilgi almak için tıklayın...  Önceki Çekilişler
 Green Card çekilişini kazananlara başvurularını hızlı, eksiksiz ve başarıyla gerçekleştirmelerini sağlamak için verdiğimiz danışmanlık hizmeti hakkında bilgi almak için tıklayın...  Kazananlara Danışmanlık
 Green Card kazananlara ABD'ye hazır olmaları için vereceğimiz Kültürel Oryantasyon Eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın...  Kültürel Oryantasyon

Müşteri Hizmetleri sayfasına ulaşmak için tıklayın...
YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? - GreenCard724.com2019 yılı Green Card başvuruları başladı


2018-2019 dönemi Green Card başvuruları başladı.

Green Card başvuru tarihleri

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2018-2019 dönemi Green Card çekilişi başvurularımız başladı.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurularımız 2019 yılı Ekim ayı sonuna kadar devam edecek. DV2021(2019 yılı) adı ile yapılacak Green Card çekilişinin sonuçları ise 2020 yılı Mayıs ayında açıklanacak.

Sitemiz üzerinden başvurunuzu hemen yapın, Amerika'da ömürboyu yaşama, eğitim ve çalışma şansını yakalayın.

YENİ DÖNEM BAŞVURULARIMIZ BAŞLADI

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Green Card hakkında

Green Card, Amerikan Kongresi'nin 1990 yılında aldığı bir kararla yürürlüğe girmiş resmi bir program olup her yıl ABD Hükümeti tarafından düzenlenmektedir. Green Card, ABD vatandaşı olmayan kişilerle onların eşleri ve 21 yaşın altındaki bekar çocuklarına; Amerika Birleşik Devletleri'nde ömür boyu oturma, çalışma ve okuma imkanı vermektedir.

ABD Hükümeti, Amerikan nüfus ve kültürünü çeşitlendirmek amacı ile her yıl çekilişle 50.000 kişiye Green Card veriyor. Her sene yüz binlerce Türk vatandaşı da bu çekilişe katılıyor.

Çekiliş bilgisayar ortamında rastgele olarak yapılır ve çekilişe aynı ülkeden katılanların şansları eşittir.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Çekilişe katılmak için:

En az lise mezunu olmak eğer değilseniz son beş yıl içersinde en az iki yıllık iş tecrübesine sahip olmak gerekir.

Çekilişe katılmak için sizden istenen yalnızca başvuru formunu doldurmaktır.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Amerikan Hükümeti'nin verdiği istatistiki verilere göre her yıl dünyadan milyonlarca Türkiye'den ise yüz binlerce Green Card başvurusu; başvuru esnasında yapılan hatalardan dolayı elenmektedir.

GreenCard724.com olarak size profesyonel destek vererek hatasız bir başvuru yapmanızı sağlıyoruz.

Bilgimizi ve tecrübemizi paylaşmaya devam ediyoruz.

Kurucumuz Ozan Şirin, geçtiğimiz günlerde CNN Türk Ana Haber'deydi.

CNN TÜRK Ana Haber'deydik.

Müşteri Hizmetleri Yöneticimiz Ozan Şirin, CNN TÜRK Ana Haber'deydi. Aileniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınızın da Green Card sahtekarlığı kurbanı olmadan, başvurularını güvenilir bir şekilde yapmaları için haberimizi lütfen herkesle paylaşın. Bize güvendiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. GreenCard724.com Green Card Çekilişi katılımcılarının doğru bilgiye ulaşabilmeleri, bir mağduriyete uğramadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Green Card başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, bilgimizi ve tecrübemizi sürekli paylaşmaya devam edeceğiz. #GreenCard #cnnturk #dikkat #amerika724 #anahaber

Posted by Amerika'da 7/24 Yaşam, Eğitim, Çalışma Göçmenlik ve Green Card on Tuesday, September 26, 2017

Green Card Çekilişi katılımcılarının doğru bilgiye ulaşabilmeleri, bir mağduriyete uğramadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Green Card başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, bilgimizi ve tecrübemizi sürekli paylaşmaya devam edeceğiz.

Basında sitemizle ilgili yayınlanmış haberleri görselleriyle görmek için tıklayın...

Güvenilir Green Card başvurusu

Çekilişi kazanan talihlinin eşi ve 21 yaş altındaki çocukları da Green Card sahibi oluyor. Green Card sahipleri ABD vatandaşlarına sunulan her türlü sosyal haktan yararlanıyor.

Her yıl dünyada yapılan başvurulardan milyonlarcası, Türkiye'den ise yüzbinlercesi başvuru esnasında yapılan hatalar yüzünden işleme dahi alınmadan elendiğinin altını çizen Green Card 7/24 yetkilisi Ozan Şirin, Green Card konusunda güvenilir ve profesyonel bir kaynaktan destek alınarak yapılacak başvuruların çekilişte kazanma şansının çok daha yüksek olacağını vurguluyor.

2005 yılından bu yana bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni yaşımıza özel green card başvuru fırsatını kaçırmayın. Umarız kazananlardan biri de siz olursunuz.

2005 yılından bu yana Green Card danışmanlığı başta olmak üzere Amerika Göçmenlik ve Amerika’da Yaşam hakkında her türlü konuda danışmanlık hizmeti veren GreenCard724.com yetkilisi Ozan Şirin, “ABD Göçmenlik Dairesi Green Card çekilişi başvuru sitesinin yılın sadece belli bir döneminde açık olması, formların İngilizce ve karmaşık olması, tüm başvuru bilgi ve fotoğrafların bir kere de sisteme giriş yapılmasının gerektirmesi, fotoğraf özellikleri ve hiçbir destek biriminin olmaması nedeni ile Amerikan Hükümetinin verdiği istatistiki verilere göre her yıl Türkiye’den çekilişe katılan yüz binlerce Green Card başvurusu işleme bile alınmadan eleniyor.”dedi.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Green Card sahtekarlıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Green Card ve Amerika Göçmenlik konusunda profesyonel hizmet veren Green Card 7/24, Green Card sahtekârlıklarına karşı katılımcıları başvuru sürecinde çok dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Türkiye’de her sene binlerce kişi başvuru sürecinde kötü niyetli bazı aracı şahıs ve şirketler tarafından dolandırılıyor.

Kötü niyetli bazı kurumlar katılımcıların bilgisizliğinden yararlanarak her sene binlerce çekiliş katılımcısını dolandırdığını belirten Ozan Şirin başvuru süreci konusunda bilgi verdi. “ABD Hükümeti’nin 2003 yılından bu yana Green Card başvurularını sadece internet üzerinden alıyor. Posta veya kargo yolu ile gelen basılı formlarla Green Card başvurusu yapılması söz konusu değil. Ayrıca Green Card kazandığınız yönünde telefon ile gelen aramalara da dikkat edilmesi gerekiyor.” Katılımcılar için en önemli bilginin teyit numarası olduğunu belirten Şirin “Yapılan başvuruların sonunda mutlaka katılımcılara özel verilen teyit numarası (Confirmation number) alınmalıdır.  Sonuçlar sadece ABD Göçmenlik Dairesi Resmi Sitesi’nden bu numara ile öğrenilebilir, başka bir yolla öğrenilmesi mümkün değildir.” Dedi.

Ozan Şirin “GreenCard724.com olarak sosyal sorumluluk gereği, Green Card Çekilişi katılımcılarının doğru bilgiye ulaşabilmeleri, bir mağduriyete uğramadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Green Card başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, hem sitemizde hem de basında bilgimizi ve tecrübemizi sürekli paylaşıyoruz ve paylaşmaya da devam edeceğiz.” Diyor.

Ozan Şirin - Green Card 7/24

GreenCard724.com Yöneticisi Ozan Şirin, güvenilir bir Green Card başvurusu yapılması konusunda aşağıdaki hususların göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyor:

  • Green Card başvuruları, 2003 yılından beri sadece elektronik ortamda kabul edilmekte, posta ve benzeri yollarla başvuru yapılması mümkün değildir.

  • Green Card başvurusu resmi evrakları diye bir şey yoktur! Bazı kurumlar tarafından adresinize Green Card evrağı adı altında kağıt parçaları gönderilmeye çalışılabilir. Kesinlikle kabul etmeyiniz! Sadece paranızı ve zamanınızı kaybedersiniz! 2003 yılından itibaren Green Card başvuruları internet üzerinden gerçekleştirilmekte ve hiçbir şekilde kağıt bir form bulunmamaktadır.

  • Green Card çekilişine katılmak için İngilizce bilmeniz, sağlık kontrolünden geçmeniz ya da check-up yaptırmanız gerekmez. Bazı aracı kurumlar size bu hizmetleri Green Card başvurusu yapanlar için zorunlu diye satmaya kalkabilir. Green Card başvurusu için kesinlikle İngilizce bilgisi, sağlık kontrolü ya da check-up zorunluluğu yoktur.

  • TC Kimlik numarası Green Card başvurusu için gerekli değildir. Formlarda böyle bir bilgi sizden istenirse kesinlikle vermeyiniz. TC Kimlik numaranız daha sonra size borç çıkartılması gibi kötü niyetler için kullanılabilir.

  • Green Card başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Teyit Numaranız (Confirmation Number)’ınızı mutlaka bir kenara not edin, eğer bir aracı kurumdan başvurunuzu yaptıysanız hemen aracı kurumunuzdan Teyit Numaranızı isteyiniz ve bunun için kesinlikle bir ücret ödemeyiniz. Teyit numaranız sizin başvuru yaptığınız dönemde Ekim-Kasım aylarında size verilmelidir.

  • Teyit Numaranız toplamda 16 karakterden oluşur ve örneğin bu dönemde(6 Kasım 2018'den 2019 yılı Ekim ayı sonuna kadar) başvuru yapacağınız Green Card çekilişinin ismi  DV2021’dir. DV2021 çekilişine katılanların teyit numaraları 2021 ile başlar. Örnek teyit numarası “2021FDP3D1I586” şeklindedir. Eğer başvuru yaptığınız aracı kurum size teyit numaranızı(teyit mesajı onay kodunuzu) vermiyorsa bir daha o kurumdan başvuru yapmamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü teyit numaranız(Confirmation number) olmadan hiçbir zaman başvurunuzun yapıldığından emin olamazsınız ve kazanıp kazanamadığınızı öğrenemezsiniz.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Green card başvurusu için önemli açıklamalar

Son günlerde, ABD ve Türkiye arasında yaşanan vize krizinin Green Card başvurularına hiçbir etkisi yoktur. Kısa bir süreliğine askıya alınan vize türleri: turist, eğitim ve çalışma vizeleriydi, ABD konsoloslukları Türkiye'de tekrar bu vizeleri vermeye başladı. Green Card göçmenlik vizesi kapsamında olduğu için bu süreçten hiç etkilenmedi. Başvurularınızı sitemizden güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı medya kuruluşlarının durumu iyice araştırmadan ne yazık ki yanlış haberler yaptıklarını gördük. Türkiye'den yapılan başvuruların engellenmesi söz konusu değildir. Sitemiz üzerinden her zaman en güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Green Card başvurunuzu hemen yapın,
%60 başvuru indiriminden yararlanın.


2018 yılı Green Card başvuruları başladı.


2018 yılı Green Card başvuru tarihleri belli oldu

Amerika'da ömür boyu yaşama, eğitim ve çalışma şansı sunan 2018 yılı Green Card çekilişi başvuruları 3 Ekim Çarşamba günü başladı.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.


Başvurular 6 Kasım 2018 Salı günü Türkiye saatiyle 20:00'a kadar devam etti. DV2020(2018 yılı) adı ile yapılacak Green Card çekilişinin sonuçları ise 7 Mayıs 2019 Salı günü açıklanacak.


2017 yılı Green Card başvuru tarihleri güncellendi

2017 yılı Green Card başvuru tarihleri güncellendi.

Amerika’da sınırsız oturum, çalışma ve eğitim fırsatı sunan Green Card çekilişi başvuruları 3 Ekim 2017 Salı günü başlamış ve hiçbir açıklama yapılmadan 10 Ekim 2017'de durdurulmuştu. Durdurulan başvurular 18 Ekim 2017'de yeniden başladı.

Amerika Birleşik Devletleri Göçmenlik Dairesi'nin yaptığı açıklamaya göre 3 Ekim 2017 Salı günü başlayan ve 10 Ekim 2017 Salı günü durdurulan green card çekilişi başvuruları 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yeniden başladı. Daha önceden 7 Kasım 2017 olarak açıklanan son başvuru tarihi ise 22 Kasım 2017 Çarşamba günü olarak değiştirildi. DV2019 adı ile yapılan çekilişin sonuçları ise ilk açıklamada ilan edilen 1 Mayıs 2018 yerine 15 Mayıs 2018 Salı günü açıklanacak.

Green Card başvurularında %50 erken başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Dünyada milyonlarca insanın hayallerini süsleyen Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) ömür boyu oturma, çalışma, eğitim ve yaşama hakkına sahip olmak isteyenler için en önemli fırsat olan Green Card çekilişi başvuruları yeniden 18 Ekim Çarşamba günü yeniden başlayacak. Green Card çekilişi başvuruları 22 Kasım Çarşamba gününe kadar devam edecek.

Neden başvuru tarihlerinde değişiklik yapıldı?

10 Ekim'de hiçbir açıklama yapılmaksızın başvuru sitesinin bakıma alındığı tarihlerle aynı zamanda ABD ve Tükiye arasında vize krizinin yaşanmasının akıllarda pek çok soru işareti bıraktığını belirten Green Card 7/24 yetkilisi Ozan Şirin, resmi kaynaklardan aldığı bilgileri sizin için derledi.

Ozan Şirin - Green Card 7/24

Teknik problemden dolayı mı? Kayıtlar mı kayboldu? Bilgilerin hacklenmesi konusunda bir girişim mi oldu?

Sorun teknik bir problemden kaynaklandı. Problem başvuru formunda “Doğum yeri ülke” bilgisi seçeneklerinde sadece çekilişe katılabilecek ülkeler listesinin yer alması bazı başvuru sahiplerinin bilgilerinin sınırlı bir şekilde alınmasına neden oldu.

Aynı zamanda ABD vatandaşı eşi ve çocuğu olan başvuru sahipleri de her ne kadar bu bilgilerini girmek onlar için opsiyonel bile olsa, ABD “Doğum yeri ülke” alanı seçimlerinde yer almadığı için, eş veya çocuk bilgilerini sağlıklı bir şekilde giremediler. Başvuru girişlerinde yaşanan bu sorunlar teknik problemin en büyük kaynağı oldu.

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

Örneğin ABD içinde nüfusu çok olan Brezilya, İngiltere, Polonya gibi ülkelerde doğmuş olanlar doğrudan çekilişe katılamıyorlar. Ama eşleri uygun bir ülkede doğduysa onların üzerinden çekilişe katılabiliyorlardı. 3-10 Ekim tarihinde çekilişe katılmak için uygun olmayan ülkelerde doğmuş olan başvuru sahipleri eşleri üzerinden çekilişe katılmak istediklerinde “Doğum yeri ülke” bilgisi seçeneklerinde kendi ülkesini seçeneklerde yer almadığı için seçemediler.

Bilgilerin çalınması ya da hackenmesi ilgili herhangi bir girişim söz konusu değildir.

İnanmıyorum, hala başvuru yapmadınız mı? %60 başvuru indiriminde SON GÜNLER. Acele edin. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVURUN.

Amerika'da Eğitim, Çalışma, Oturma

Ve Ömür Boyu Yaşama Fırsatını Yakalayın.

Teknik problem çözülmeden önce kaç kayıt alındı?

Resmi kaynaklara göre bu sayıyı sağlıklı bir şekilde belirlemek çok zor. Bütün katılımcıların adil şartlarda çekilişe katılabilmesi için başvurular 18 Ekim Çarşamba günü yeniden başlayacak.

ABD Göçmenlik Dairesi 3-10 Ekim tarihleri arasında çekilişe katılanları nasıl bilgilendirecek?

Green Card başvurularında %60 başvuru indirimi başladı. Green card kazanma şansını yakalamak için HEMEN BAŞVUR.

3-10 Ekim 2017 tarihleri arasında başvurusunu gerçekleştirmiş olanların e-posta adresine ABD Göçmenlik Dairesi e-posta ile başvurularının yeniden gerçekleştirmeleri konusunda bilgilendirme e-postası gönderecektir.

Aynı zamanda tüm ABD Büyükelçilikleri ve konsoloslukları da yerel duyurularla katılımcıları bilgilendirecektir.


© 2005-2019
GreenCard724.com
YesilKart724.com
GreenCard.la